WIEDZA DOŚWIADCZENIE ZAUFANIE - ZBIERAJĄC DLA CIEBIE CHRONIMY ŚRODOWISKO!
CENNIK

CENNIK KATALIZATORÓW SAMOCHODOWYCH

Cena katalizatora ustalana jest za każdym razem indywidualnie, a wszystkie przedstawione na naszej stronie internetowej kwoty mają charakter orientacyjny i dotyczą wybranych typów i modeli katalizatorów.

Wszystkie prezentowane przez nasz kwoty są określone w przedziałach cenowych „od – do” oraz zostały opublikowane, aby pomóc w szacunkowych wycenach i kalkulacjach.

KATALIZATORY – CENNIK

Dlaczego nie posiadamy „stałego” cennika?
Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli chodzi o katalizatory cennik jest zróżnicowany z uwagi na wypadkową wielu zmiennych, które decydują o konkretnej kwocie w danym dniu. Za pojedynczy katalizator cena wacha się najczęściej w przedziale od 200 do nawet 2000 PLN. Należy pamiętać, że o cenach decyduje międzynarodowy rynek, a nie pojedynczy przedsiębiorca, czy firma zajmująca się skupem katalizatorów.
Oto szczegóły:
Cenę katalizatorów determinuje wiele czynników, które zmieniają się dosłownie z dnia na dzień. Na cenę wpływają, m.in.
- stan techniczny wpływający na jakość danego typu katalizatora,
- zmieniające się ceny metali szlachetnych
- kursy walut.

KATALIZATORY – AKTUALNY CENNIK

Nieustannie monitorujemy czynniki wpływające na ceny i na bieżąco aktualizujemy naszą ofertą, w oparciu o aktualne informacje z rynków światowych. Nasza firma współpracuje z najważniejszymi portalami branżowymi, dzięki czemu na naszej stronie internetowej możesz łatwo i szybko sprawdzić aktualne ceny oraz trendy z rynku walutowego i metali szlachetnych.

OFERTA CENOWA W PRZYGOTOWANIU
ZAPRASZAMY PÓŹNIEJ